Absolwenci - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

uczeń
Idź do spisu treści

Menu główne

wymagania

Nasi absolwenci
ROCZNIK 2017
Klasa III a
wychowawca - Jadwiga Dyba
Klasa III b
wychowawca - Ilona Drozdowska-Nieć
  1. Natalia Banaś
  2. Joanna Borowiec
  3. Konrad Fuksa
  4. Iwona Harmacińska
  5. Dagmara Juszyńska
  6. Julia Klamut
  7. Filip Kramarz
  8. Mikołaj Leśniak
  9. Kamila Łabaj
  10. Julia Magdziak
  11. Hubert Malczyński
  12. Izabela Mazur
  13. Patryk Mikrut
  14. Bartłomiej Miłoś
  15. Paweł Miłoś
  16. Bartosz Pazdro
  17. Zenon Rup
  18. Piotr Stolarz
  19. Kinga Strugała
  1. Batko Mateusz
  2. Chorzępa Kamila
  3. Ciejka Alicja
  4. Drożdż Alicja
  5. Jachym Jakub
  6. Juranty Kamil
  7. Jurkowska Joanna
  8. Kalicka Oliwia
  9. Kapinos Emilia
  10. Kapinos Hubert
  11. Kilian Paweł
  12. Krawczyk Jakub
  13. Kusek Karolina
  14. Leśniak Dagmara
  15. Leśniak Józef
  16. Lubaszewska Aleksandra
  17. Polak Stanisław
  18. Rzeszut Bartłomiej
  19. Skop Michał
ROCZNIK 2016
Klasa III a
wychowawca - Teresa Czerwiec
Klasa III b
wychowawca - Alicja Polak
  1. Anuszewska Adrianna
  2. Ciejka Paulina
  3. Frask Patryk
  4. Gnida Marcin
  5. Juranty Patryk
  6. Kamuda Karolina
  7. Misiak Seweryn
  8. Moryto Wiktoria
  9. Obara Mateusz
  10. Pezda Mirosław
  11. Podleszański Krzysztof
  12. Rzeszut Patryk
  13. Sapała Andrzej
  14. Smoleń Sandra
  15. Stachura Dominika
  16. Szymczyk Wiktor Jó
  17. Wyzina Joanna
  18. Zielińska Wiktoria
  19. Zych Michał
  20. Źródło Mateusz
  1. Borajski Sebastian
  2. Cebula Justyna
  3. Cirbus Marcin
  4. Ćwięka Karolina
  5. Działo Katarzyna
  6. Leśniak Wiktoria
  7. Magdziak Dawid
  8. Magdziarz Mateusz
  9. Mierzwińska Monika
  10. Miłoś Bartosz
  11. Mordec Radosław
  12. Paluch Hubert
  13. Piekara Arkadiusz
  14. Pietryka Karol
  15. Rusin Paulina
  16. Stachowicz Bartłomiej
  17. Starzyk Grzegorz
  18. Trzpis Damian
  19. Waręda Monika
  20. Węgrzyn Daria
  21. Zakręcki Michał
ROCZNIK 2015
Klasa III a
wychowawca - Krystyna Oskroba
Klasa III b
wychowawca - Paweł Komoński
  1. Karolina Borowiec
  2. Łukasz Chlebowski
  3. Piotr Chrabąszcz
  4. Radosław Drzymała
  5. Paweł Działo
  6. Weronika Gomułka
  7. Daria Hill
  8. Patrycja Kilian
  9. Weronika Konieczna
  10. Norbert Malczyński
  11. Patrycja Matusiak
  12. Krystian Mikrut
  13. Paweł Rusin
  14. Kacper Szwakopf
  15. Anna Trykacz
  16. Marta Wieczerzak
  17. Karol Żelazko
  1. Artur Anuszewski
  2. Eryk Biesiadecki
  3. Wiktoria Borowiec
  4. Piotr Gawżyński
  5. Łukasz Harla
  6. Dominik Leśniak
  7. Patrycja Marut
  8. Kamil Mazur
  9. Patryk Pietras
  10. Anna Spyra
  11. Anna Stachowicz
  12. Wiktor Tomaszek
  13. Aleksandra Wiącek
  14. Julia Wiącek
  15. Marlena Wiącek
  16. Weronika Załucka
ROCZNIK 2014
Klasa III a
wychowawca - Beata Robak
Klasa III b
wychowawca - Ilona Drozdowska-Nieć
  1. Oliwia Bauer
  2. Martyna Borowiec
  3. Krystian Chudaś
  4. Wiktoria Działowska
  5. Maksymilian Grzelak
  6. Wiktoria Grzelak
  7. Bartłomiej Jagusiak
  8. Magdalena Jędrzejowska
  9. Dominika Kapała
  10. Dominika Kilian
  11. Klaudia Kozioł
  12. Jakub Lichota
  13. Wiktoria Macura
  14. Magdalena Peret
  15. Karol Pezda
  16. Natalia Rogóż
  17. Anna Sapała
  18. Magdalena Tomaszek
  19. Kamil Trzpis
  20. Martyna Wiącek
  21. Martyna Wójtowicz
  22. Karolina Żelasko
  1. Jakub Basztura
  2. Magdalena Bogdan
  3. Natalia Bujak
  4. Natalia Cichońska
  5. Mateusz Konieczny
  6. Patrycja Krawczyk
  7. Ewelina Leśniak
  8. Łukasz Miłoś
  9. Krystian Obara
  10. Anna Piątkowska
  11. Oliwia Skawińska
  12. Wiktoria Skopińska
  13. Sławomir Słaby
  14. Kinga Stachowicz
  15. Martyna Stachowicz
  16. Anna Starzyk
  17. Marcin Starzyk
  18. Klaudia Szaraj
  19. Dominik Szyfner
  20. Kamil Tomaszek
  21. Alicja Trzpis
  22. Damian Trzpis
  23. Mateusz Więcek
  24. Dominika Zych
ROCZNIK 2013
Klasa III a
wychowawca - Teresa Czerwiec
Klasa III b
wychowawca - Jadwiga Dyba
  1. Ewa Ćwięka
  2. Joanna Ćwięka
  3. Wiktoria Dudas
  4. Dawid Działo
  5. Mateusz Działo
  6. Angelina Gawżyńska
  7. Magdelena Gawżyńska
  8. Kinga Groele
  9. Daniel Jarosz
  10. Marlena Kliś
  11. Tomasz Kusek
  12. Patrycja Leśniak
  13. Natalia Lubaszewska
  14. Patrycja Majewska
  15. Kinga Malczyńska
  16. Paulina Małek
  17. Sławomir Masztalerz
  18. Paweł Mazur
  19. Adrianna Pietryka
  20. Barbara Robak
  21. Magdalena Robak
  22. Grzegorz Rogóż
  23. Michał Rojowski
  24. Iwona Stachowicz
  25. Piotr Stachowicz
  26. Aleksandra Szeliga
  27. Joanna Trzpis
  28. Martyna Wiącek
  1. Julia Błażejowska
  2. Krzysztof Chudaś
  3. Marcin Drewniak
  4. Edyta Drozdowska
  5. Żaneta Gaj
  6. Krzysztof Gawżyński
  7. Zbigniew Grele
  8. Natalia Hill
  9. Joanna Kalicka
  10. Adrian Kowalski
  11. Łukasz Kowalski
  12. Kamil Leśniak
  13. Kinga Maj
  14. Jan Mierzwiński
  15. Natalia Miłoś
  16. Tadeusz Mróz
  17. Ernest Pazdro
  18. Grzegorz Pezda
  19. Karolina Piekara
  20. Sylwia Podleszańska
  21. Paweł Polak
  22. Aleksandra Skop
  23. Mateusz Skop
  24. Jakub Siudy
  25. Anna Trzpis
  26. Aleksandra Wójtowicz
  27. Klaudia Ząbek
  28. Aleksandra Źródło
INFO
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego