artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Dzień Chłopaka w II b
Martyna Stachowicz
foto
foto

W dniu 28 września w naszej klasie na godzinie wychowawczej odbył się uroczysty Dzień Chłopaka. Z tej okazji przedstawicielki płci pięknej z naszej klasy przygotowały i zorganizowały dla chłopców kilka konkurencji i ciekawych zabaw.

Dziesięciu naszych chłopaków zostało podzielonych na dwie grupy, ich zadaniem była rywalizacja między sobą.

Pierwsza konkurencja polegała na jak najszybszym dopasowaniu nazwisk światowych piłkarzy do nazw klubów, w których grają. Zadanie to nie sprawiło chłopakom trudności, jednakże zwyciężyła drużyna w składzie: Mateusz Więcek, Damian Trzpis, Kuba Basztura, Łukasz Miłoś, Krystian Obara.

foto
foto

Dla obu grup dziewczyny przygotowały również zabawę w kalambury. Konkurencja ta należała raczej do łatwych. Bez problemu chłopcy w grupach rozpoznawali przysłowia i powiedzenia rysowane graficznie na tablicy przez przedstawicieli grup.

Kolejną konkurencją, tym razem indywidualną było jak najszybsze i poprawne zawiązanie krawata. Ta konkurencja sprawiła chłopakom wiele problemów. Zdecydowanie wszystkich pokonał Sławek Słaby, który jako pierwszy, a zarazem jedyny, uporał się z zadaniem.

foto
foto

Ostatnią, najśmieszniejszą konkurencją było również jak najszybsze zjedzenie ciastka zawiązanego na nitce. W sposób ekspresowy ciastka zjadło dwóch uczniów: Jakub Basztura i Mateusz Konieczny.

Cała klasa wraz z nasza wychowawczynią w tym dniu świetnie się bawiła. Z okazji Dnia Chłopaka wszyscy chłopcy zostali obdarowani drobnymi upominkami.

foto
foto
foto
foto
30.09.2012
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego