artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Dzień Chłopaka w III b
Natalia Cichońska, Dominika Zych, Klaudia Szaraj
fotka
10.10.2013
Dzień Chłopaka w III b

W dniu 10 października w naszej klasie odbył sie uroczysty Dzień Chłopaka. Organizacją imprezy zajęły się oczywiście dziewczyny. W tym roku przygotowały zadania, które miały sprawdzić spryt i wiedzę chłopaków.

Pierwsza konkurencja polegała na przyszyciu guzika. Nie sprawiła im jednak większych trudności i bez problemu sobie poradzili. Większość prac było starannych, a guziki trzymały się bardzo mocno.

Następnym zadaniem było rozpoznanie, jaką funkcję pełni dane narzędzie. Z tym było różnie, ponieważ pojawiło się tu wiele nowych i nieznanych nazw. Jednak większość chłopaków poradziła sobie i z tym zadaniem.

Później nadszedł czas na konkurencję polegającą na rozpoznaniu marki samochodu. Mimo że znaki, które przedstawiały daną markę, nie należały do najłatwiejszych, to i tak nie sprawiło im to większych problemów.

Ostatnim zadaniem było udzielenie odpowiedzi na pytanie, co byś zrobił w danej sytuacji. Niektórzy chłopcy naprawdę się postarali i ich odpowiedzi były bardzo ciekawe.

W końcu po tych wszystkich konkurencjach przyszedł czas na wyłonienie zwycięzców: 1 miejsce: Mateusz Więcek 2 miejsce: Sławek Słaby 3 miejsce: Krystian Obara i Marcin Starzyk. W tym dniu wszyscy chłopcy zostali obdarowani przez dziewczyny pomysłowymi prezentami. Każdy otrzymał zabawne zdjęcie - twarze naszych chłopców wkomponowane w drużynę piłkarską "Realu Madryt" oraz słodycze.

18.10.2013
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego