artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Wolontariusze o WOŚP
" Uważam, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to świetna sprawa, ponieważ jako wolontariusze możemy pomóc komuś, kto naprawdę potrzebuje tej pomocy. Ja, uczestnicząc w tej akcji, czuję się szczęśliwa, bo mam satysfakcję z tego, że komuś pomogłam. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych bardzo chętnie zbierałam każdą cenną złotówkę do puszki. Dziękuje bardzo za to, że mogłam brać w tym udział. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.
Martyna Wiącek
" WOŚP jest wspaniałą akcją charytatywną, dzięki której wielu ludzi ma szanse przeżyć dzięki specjalistycznemu sprzętowi medycznemu. Jestem dumna zarówno z siebie jak i z moich kolegów, że byliśmy wolontariuszami.
Wiktoria Skopińska
" Wspaniały to czas, kiedy ludzie dobrowolnie i bezinteresownie pomagają innym potrzebującym. Pomimo porywistego i zimnego wiatru dalej wykonywaliśmy to, co zaczęliśmy.
Maksymilian Grzelak
" Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to akcja, dzięki której raz do roku możemy pomóc dzieciom, młodzieży i dorosłym. W tym dniu miałam okazję być jedną z wolontariuszy. Jestem z tego bardzo zadowolona, ponieważ mogłam pomóc tym ludziom.
Magdalena Peret
" Uważam, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to akcja, dzięki której ludzie mogą pomagać z dobroci serca potrzebującym dzieciom i seniorom.
Anna Piątkowska
" Moim zdaniem WOŚP to super sprawa! Wszyscy ludzie mogą włączyć się w charytatywną pomoc. Mimo że osoby podchodzące do puszek powtarzały: "Będziesz chora, jest strasznie zimno!" to ja z uśmiechem na ustach odpowiadałam: "Czego się nie robi, aby pomóc".
Wiktoria Macura
" WOŚP to bardzo fajna sprawa, gdyż zbierając pieniądze można pomóc innym ludziom. Myślę, że Fundacja WOŚP to wspaniały pomysł na zakup potrzebnych sprzętów.
Magdalena Tomaszek
" Jestem bardzo zadowolony z akcji WOŚP, gdyż ta akcja przebiegała bardzo sprawnie. Pogoda troszkę nie dopisała, lecz i tak licznie ludzie wrzucali pieniądze do puszki. Chcę też podziękować opiekunom WOŚP, wszystkim wolontariuszom oraz Jurkowi Owsiakowi.
Karol Pezda
" Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest akcją charytatywną, która w tym roku zbierała pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego dla dzieci oraz godnej opieki medycznej seniorów. Ta akcja odbyła się 22 raz. Jestem dumna i zadowolona z tego, że mogłam wziąć udział w tej akcji. WOŚP to super sprawa, każdy człowiek może pomóc ofiarowując "symboliczną złotówkę". W zamian dajemy serduszka, które dziękują za wsparcie w tej akcji. Jest to fantastyczna sprawa!
Klaudia Kozioł
" Uważam, że takie akcje charytatywne jak WOŚP powinny być organizowane, ponieważ jest to pewien sposób na poprawę sytuacji w naszym państwie. Dzięki WOŚP do szpitali zostaną zakupione specjalistyczne sprzęty medyczne dla dzieci. Udział w takiej akcji również łączy ludzi, poprawia miedzy nimi stosunki oraz sprawia, że ludzie pragną pomagać i dawać cos od siebie prosto z serca.
Wiktoria Grzelak
" Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 22. I jak zawsze na bardzo szczytny, gdyż pomogła osobom starszym i dzieciom. Ja jako wolontariuszka WOŚP bardzo cieszę się, że mogłam zaangażować się w taką akcję. Wierze, że pieniądze, które zbieramy wraz z Jurkiem Owsiakiem pomogą niejednej osobie w najgorszym momencie życia, czyli w stanie jego zagrożenia. Przecież każdy człowiek ma tylko jedno życie, które jest jego największym skarbem. Życzę całej orkiestrze a także sobie, aby grała do końca świata, a nawet jeden dzień dłużej.
Julia Wiącek
" WOŚP to bardzo fajna sprawa, ponieważ mogłam pomóc dzieciom jak i starszym.
Weronika Załucka
" Jestem zaszczycona biorąc udział w tak ważnym wydarzeniu, jakim jest WOŚP. Cieszę się, że w tak łatwy sposób można uratować życie wielu ludziom. Według mnie najbardziej cieszy ogromna satysfakcja jaką mam z tego, że byłam wolontariuszem i mogłam pomóc innym.
Aleksandra Wiącek
17.01.2014
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego