artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Bożonarodzeniowy kiermasz ciast
Teresa Czerwiec
fotka
19.12.2014
Kiermasz ciast światecznych

18 i 19 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz ciast świątecznych. Była to akcja dochodowa przeprowadzona w ramach konkursu "SPÓŁDZIELNIA DOBRYCH SERC" "Talenty mnożymy" (Program TalentowiSKO).

Pomysł okazał się bardzo trafiony, kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli naszej szkoły. Wspaniałe wypieki uczniów i ich rodziców zachęcały do zakupu i w błyskawicznym tempie znikały ze stolików sprzedających. Pieniądze z tej akcji i kolejnych, które odbędą się w II półroczu, zostanie przeznaczony na realizację głównego celu konkursu SKO - zakup sprzętu do dziennikarstwa szkolnego.

Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za upieczenie i przekazanie pysznych ciast na kiermasz, a wszystkim uczniom i nauczycielom za wsparcie tej szlachetnej akcji. Na tegoroczny bożonarodzeniowy kiermasz ciasta przyniosło aż 17 uczniów!

Akcję koordynowały opiekunki SKO: Teresa Czerwiec i Alicja Polak. Mamy nadzieję, że takie przedsięwzięcia będą kontynuowane w przyszłości.

23.12.2014
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego