artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Akcja świąteczna w naszej szkole
Krystyna Oskroba, Ilona Drozdowska-Nieć
fotka
1.04.2015
Akcja świąteczna w naszej szkole

W okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne Samorząd Uczniowski ogłosił w szkole dwa konkursy w ramach Ligi Klas. Pierwszy z nich to konkurs "Na najładniejszą pisankę". Każda klasa stanęła na wysokości zadania, wykorzystując do wykonania swoich pisanek różnorodne techniki. Tym razem oceny prac dokonali nasi nauczyciele. Pierwsze miejsce zdobyła klasa I b, drugie - klasa II b, a trzecie - klasa III a.

Drugi konkurs "Na najładniej udekorowaną salę lekcyjną" również spotkał się z dużym zainteresowaniem. W przeddzień wiosennej przerwy świątecznej opiekunowie SU obejrzeli dekoracje świąteczne. Uczniowie włożyli wiele pracy w stworzenie atmosfery świątecznej w swoich salach, trudno więc było wybrać tę najciekawszą, najbogatszą, gdzie klimat świąt był najbardziej widoczny. Ostatecznie zwyciężyła klasa III a, na drugim miejscu znalazła się klasa I b, a na trzecim - klasa III b.

Gratulujemy pomysłowości i dziękujemy za zdrową rywalizację, która przyczynia się do rozwoju samorządności w szkole, pozwalając również na ujawnianie talentów plastycznych naszych uczniów.

7.04.2015
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego