artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Nie pal! Nie bierz! Nie pij!
Jadwiga Dyba
fotka
28.05.2015
Nie pal! Nie bierz! Nie pij!

Nie pal! Nie bierz! Nie pij! Trudno jest przestać łatwiej nie zaczynać! Pod takim hasłem 28 maja 2015 r. odbył się kolejny apel wychowawczy przygotowany przez uczniów klasy 1 A, którzy przekonywali swoich kolegów o szkodliwości stosowania środków odurzających takich jak: papierosy, e-papierosy, narkotyki, dopalacze i alkohol.

Przedstawiono scenki ukazujące groźne skutki palenia papierosów czy picia alkoholu, wspomnienia narkomana, informacje o tragicznej sytuacji zaczerpnięte z protokołów policyjnych, oraz filmik z nagraniem wywiadu z matką chłopca stosującego dopalacze, które dopełniały informacje o niebezpiecznych substancjach zawartych w tych używkach. Apel zakończono przyrzeczeniem: NIE BĘDĘ PIĆ, PALIĆ I ZAŻYWAĆ ŻADNYCH ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH.

Po apelu wychowawczym wręczono dyplomy Hubertowi Kapinosowi, Patrycji Marut, Julii Wiącek i Aleksandrze Wiącek, którzy wzięli udział w Powiatowym konkursie plastycznym pt. "Dziedzictwo architektury Mielca i okolic" zorganizowanym przez ZSB w Mielcu. Nagrodę Oliwia Kalicka oraz wyróżnienia Monika Waręda i Emilia Kapinos odebrały podczas w gali ogłoszenia wyników tego konkursu.

Drugim konkursem, którego wyniki ogłoszono był Gminny Konkurs "Wielkanocna pisanka", nagrodę zdobyła Weronika Załucka, wyróżnienie otrzymała Aleksandra Wiącek za udział dyplomy otrzymały Justyna Cebula, Julia Wiącek i Dominika Stachura. Wszystkim składamy gratulacje.

17.06.2015
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego