artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Dzień Chłopaka w klasie Ia
Patrycja Rzeszut

fotka
30.09.2015
Dzień Chłopaka w klasie Ia

Dnia 30 września w klasie Ia odbył się Dzień Chłopaka przygotowany przez dziewczęta. Na początku chłopcy zostali podzieleni na dwie grupy liczące po 4 osoby i przystąpili do wykonania pierwszego zadania - musieli rozpoznawać marki samochodów. Poradzili sobie z tym zadaniem znakomicie. Następnie rozpoznawali polskie kluby piłkarskie. Z tym mieli już większy problem. Kolejnymi zadaniami było chodzenie na obcasach oraz obieranie ziemniaków na czas, które mimo większych problemów przebiegły bardzo radośnie.

Po podsumowaniu okazało się, że jest remis, który został jednak szybko rozstrzygnięty konkurencją dodatkową wymyśloną przez naszego wychowawcę. Chłopcy musieli zaśpiewać piosenkę do określonego tekstu. Z tym zadaniem najlepiej poradził sobie Dominik Jędrzejowki i dzięki niemu jego grupa zwyciężyła.

Na koniec wszyscy delektowali się pysznymi babeczkami upieczonymi przez Natalię i Zuzię, a dziewczyny wręczyły chłopcom oraz wychowawcy upominki. Całe wydarzenie zostało uwecznione na zdjęciach. Był to bardzo udany dzień i wszyscy świetnie się bawili.

2.10.2015
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego