artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Świąteczny kiermasz ciast
Teresa Czerwiec

fotka
21.12.2015
Świąteczny kiermasz ciast

Dwudziestego pierwszego grudnia odbył się w naszej szkole kiermasz ciast świątecznych. Była to akcja dochodowa przeprowadzona w ramach konkursu "SPÓŁDZIELNIA DOBRYCH SERC" (Program TalentowiSKO).

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli naszej szkoły. Wspaniałe wypieki uczniów i ich rodziców zachęcały do zakupu i w błyskawicznym tempie znikały ze stolików sprzedających. Pieniądze z tej akcji i kolejnych, które odbędą się w II półroczu, zostaną przeznaczone na realizację głównego celu konkursu SKO - zakup sprzętu do dziennikarstwa szkolnego.

Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za upieczenie i przekazanie pysznych ciast na kiermasz, a wszystkim uczniom i nauczycielom za wsparcie tej szlachetnej akcji. Na tegoroczny bożonarodzeniowy kiermasz ciasta przyniosło aż 15 uczniów! (Dominik Jędrzejowski, Patrycja Rzeszut, Kamil Pezda, Martyna Majocha, Natalia Majewska, Piotr Siembab, Dominik Kusek, Julia Kalicka, Piotr Stolarz, Oliwia Kalicka, Hubert Kapinos, Stanisław Polak, Andrzej Sapała, Dawid Magdziak, Hubert Paluch).

Akcję koordynowały opiekunki SKO: Teresa Czerwiec i Alicja Polak.

23.12.2015
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego