artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Jesienne spotkanie z wychowankami OREW-u
Teresa Czerwiec

fotka
4.11.2016
Spotkanie z OREW

Samorząd Szkolny, podobnie jak w roku ubiegłym, zorganizował akcję charytatywną na rzecz osób niepełnosprawnych z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Woli Pławskiej. Tym razem zbieraliśmy pieniądze na dofinansowanie nagród - kocyków - dla 80 dzieci biorących udział w rozgrywkach sportowych niepełnosprawnych. Olimpiada sportowa, na którą zostaliśmy zaproszeni jako kibice, odbędzie się 5 grudnia 2016 w Gimnazjum nr 2 w Mielcu.

Czwartego listopada przedstawiciele Samorządu PG Pławo wraz z opiekunami przekazali na ręce kierownika pani Moniki Krawiec pomoc finansową na zakup nagród. Udało się zebraćcałkiem sporą sumkę, tym bardziej, że do naszej akcji włączyli się też Samorządowcy oraz Sołtysi z Gminy Borowa.

Spotkaliśmy się z niezwykle serdecznym przyjęciem ze strony wszystkich pracowników i wychowanków OREW-u. Właśnie w tym dniu odbywały się tam zajęcia otwarte dla rodziców pt. "W koszu warzywnym", które mieliśmy przyjemność obejrzeć, a nawet w nich uczestniczyć.

Serdecznie dziękujemy za życzenia i podarunki oraz tyle ciepłych słów pod naszym adresem. Sądzimy, że nasza współpraca będzie się rozwijać. Dziękujemy również wszystkim uczniom naszego gimnazjum, którzy zaangażowali się w akcję i pokazali, jak wielkie mają serce.

11.11.2016
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego