artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Bożonarodzeniowy kiermasz ciast
Teresa Czerwiec

fotka
19.12.2016
Bożonarodzeniowy kiermasz ciast

Dziewiętnastego grudnia 2016 odbył się w naszej szkole kiermasz ciast świątecznych. Była to akcja dochodowa przeprowadzona w ramach konkursu "SPÓŁDZIELNIA DOBRYCH SERC" (Program TalentowiSKO).

Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem Wspaniałe wypieki uczniów i ich rodziców zachęcały do zakupu i w błyskawicznym tempie znikały ze stolików sprzedających. Pieniądze z tej akcji i kolejnych, które odbędą się w II półroczu, zostaną przeznaczone na realizację głównego celu konkursu SKO - zakup automatycznego defibrylatora do naszej szkoły.

Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za upieczenie i przekazanie pysznych ciast na kiermasz, a wszystkim uczniom i nauczycielom za wsparcie tej szlachetnej akcji. Na tegoroczny bożonarodzeniowy kiermasz ciasta przyniosło aż 14 uczniów! (Julia Magdziak, Stanisław Polak, Hubert Kapinos, Klaudia Trzpis, Adrian Wiącek, Igor Serafin, Dominik Jędrzejowski, Patrycja Rzeszut, Sandra Sztuka, Julia Klamut, Piotr Siembab, Aleksandra Jachym, Karolina Rucka, Gabriela Pazdro).

Dziękujemy również uczennicom klasy IIB: Julii Szczucińskiej, Julii Kalickiej i Alicji Ciepłej za profesjonalizm, kulturę i uśmiechprzy sprzedaży ciast. Akcję koordynowały opiekunki SKO: Teresa Czerwiec i Alicja Polak.

22.12.2016
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego