artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Zabawa walentynkowa
Teresa Czerwiec

fotka
14.02.2017
Zabawa walentynkowa

Tradycją w naszym gimnazjum stało się świętowanie Dnia Zakochanych. W takim miłym i sympatycznym nastroju 14 lutego 2017 roku odbyła się zabawa walentynkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Honorowymi gośćmi imprezy byli Radni Gminy Borowa oraz rodzice, jak zwykle niezawodni, serdeczni i "żywo zainteresowani życiem szkoły".

Każda klasa przygotowała "coś miłego" - piosenkę, wiersz z humorkiem czy skecz. Punktem kulminacyjnym programu była poczta walentynkowa. Walentynkowi listonosze roznosili miłosną korespondencję do adresatów, którymi byli nie tylko koledzy i koleżanki, ale i nauczyciele czy rodzice. Miło jest dostać taką kartkę!

Z okazji Świętego Walentego wszystkie klasy przystąpiły również do konkursu SU "Liga Klas". Tym razem zadanie polegało na wykonaniu 5 kartek walentynkowych. Wszystkie prace zostały ocenione i wyeksponowane w bibliotece szkolnej,wprawiając w zachwyt wielu oglądających wystawę! Dodatkowo każda klasa upiekła ciasto walentynkowe, które zostało zaprezentowane i ocenione podczas uroczystego spotkania walentynkowego. Każde ciasto było prawdziwym dziełem sztuki!

Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie tych przepięknych i przepysznych ciast.

Uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Dyrektor Kazimiery Smoleń przygotowali także film pt. "Walentynki" w języku migowym, który można obejrzeć tutaj: http:// www.glusi.tv/2017/2/walentynki

Impreza pełna radości i dobrego humoru była dopiero początkiem dobrej zabawy dla uczniów, dyskoteki walentynkowej.

17.02.2017
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego