artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Dzień Matki i Ojca
Edyta Gawżyńska

fotka
23.05.2017
Dzień Matki i Ojca

"Mamo i Tato jesteście radością naszego życia, co dzień dodajecie nam skrzydeł" - tak dziękowali swoim rodzicom gimnazjaliści podczas uroczystości z okazji Dnia Matki i Ojca, która odbyła się 23 maja 2017 roku w Publicznym Gimnazjum im. W. Witosa w Pławie.

Jak już zostało wpisane w tradycję naszej szkoły, młodzież wyraziła słowem i piosenką miłość oraz wdzięczność swoim ukochanym Rodzicom. Pogram artystyczny przygotowany przez uczniów gimnazjum dostarczył zaproszonym gościom wielu emocji. Występom gimnazjalistów towarzyszyły głębokie refleksje a nawet łzy wzruszenia Rodziców. Nie zabrakło również krótkich scenek kabaretowych, które z kolei wywołały uśmiech na wielu twarzach. Młodzież po raz kolejny zaprezentowała swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne.

Pod adresem Rodziców padło wiele ciepłych słów pełnych miłości, wdzięczności, szacunku i oddania, bo przecież nikt inny jak właśnie Oni kształtują poglądy, serce i charakter dziecka, udzielają praktycznych wskazówek, przekazują doświadczenie i spuściznę moralną. Na zakończenie wszyscy zaproszeni Rodzice otrzymali symboliczny kwiatek jako wyraz miłości i wdzięczności za trud wychowania.

Uroczystość cieszyła się ogromnym uznaniem obecnych na niej gości. Dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu wzruszeń oraz pozytywnych wrażeń. Rodzice miło spędzili ten majowy wieczór, oprócz oficjalnej akademii mieli również okazję spotkać się przy kawie i słodkiej niespodziance.

24.05.2017
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego