artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Wycieczka do Energylandii
Teresa Czerwiec

fotka
1.06.2017
Wycieczka do Energylandii

W dniu 01.06.2017 r. młodzież naszego gimnazjum odwiedziła Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Wycieczka była nagrodąza całoroczną pracę w Szkolnej Kasie Oszczędności i Samorządzie Uczniowskim.

Głodni atrakcji uczniowie rozpoczęli zwiedzanie i korzystanie z dostępnych urządzeń na terenie parku. Największym zainteresowaniem cieszyły się atrakcje ekstremalne typu RollerCoasterMayan - największy w tej części Europy. Panorama Parku Rozrywki oglądana z wysokości, zapierała dech w piersiach. Wiele obaw budziło urządzenie Aztec Swing, z którego korzystali tylko najodważniejsi.

Na mniej odważnych czekały gry i zabawy interaktywne, atrakcje w części familijnej oraz w strefie dla najmłodszych. Ochłody dla ciała szukali uczniowie w Spalsh Battle, a bajeczną krainę ENERGYLANDII podziwiali z samolotowej kolejki widokowej.Przyjemne z pożytecznym łączyły widowiska i pokazy naukowe.

Dla takich wrażeń i przeżyć niestraszny okazał się powrót w późnych godzinach wieczornych. Wszystko było stuprocentowe - dobra zabawa, bezpieczeństwo i sprawdzenie siebie w ekstremalnych warunkach. Mamy nadzieję, że Dzień Dziecka w przyszłym roku będzie równie udany i atrakcyjny.

13.06.2017
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego