artykuły - Publiczne Gimnazjum im. Wincentego Witosa w Pławie

wiadomości
Idź do spisu treści

Menu główne

artykuły

Kiermasz świątecznych ciast

fotka
18.12.2017
Kiermasz świątecznych ciast

Przez trzy dni: 18, 19 i 20 grudnia 2017 trwał w naszej szkole kiermasz ciast świątecznych. Była to akcja dochodowa przeprowadzona w ramach konkursu "SPÓŁDZIELNIA DOBRYCH SERC" (Program TalentowiSKO).

Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wspaniałe wypieki uczniów i ich rodziców zachęcały do zakupu i w błyskawicznym tempie znikały ze stolików sprzedających. Było ich jednak tak dużo, że aż trzy dni trwała sprzedaż. Pieniądze z tej akcji zostaną przeznaczone na realizację głównego celu konkursu SKO.

Serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom za upieczenie i przekazanie pysznych ciast i ciasteczek na kiermasz, a wszystkim uczniom i nauczycielom za wsparcie tej szlachetnej akcji. Na tegoroczny bożonarodzeniowy kiermasz ciasta przyniosło aż 14 uczniów! (Dominik Jędrzejowski, Martyna Majocha, Ania Cebula, Natalia Majewska, Kamil Pezda, Paweł Rokoszak, Piotr Siembab, Aleksandra Ząbek, Julia Kalicka, Agata Działowska, Gabriela Pazdro, Kacper Krawczyk, Kuba Jędrzejowski i Aleksandra Jachym). Dziękujemy również uczennicom klasy III a: Martynie Majocha, Agacie Ćwiece, Zuzannie Nieć i Sandrze Sztuka za profesjonalizm, kulturę i uśmiech przy sprzedaży ciast. Akcję koordynował opiekun SKO: pani Alicja Polak i pani Edyta Gawżyńska.

22.12.2017
Galeria
 
 
Szukaj
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego